top of page

איך הכל התחיל?

כשנועה ושי, זוג התאומים הראשון שלי (כן, יש זוג נוסף), הגיעו לשלב בחינות הבגרות, היה ברור שאין סיכוי שהם יצליחו ללמוד יחד למבחנים. נועה התחילה ללמוד לקראת כל מבחן לפחות שבוע מראש. כל נושא סיקרן אותה והיא הרגישה שהיא ״חייבת״ להבין הכול. מבחינת שי זה היה ״חופר ובלתי נסבל״. שי לעומת זאת, התיישב ללמוד יום-יומיים קודם, רפרף בחומר, חיבר בין כל מיני נקודות באופן יצירתי והחליט שהוא מוכן. מבחינת נועה זה היה ״חפיפניקי ובלתי נסבל בעליל״.

כשהם היו בי״ב, לקראת הבגרויות האחרונות, הגיעה הקורונה. מה טוב בזה? היא הכניסה את כולם תחת קורת גג אחת ופתחה הזדמנויות לפעילויות שלא חשבנו עליהן קודם, או שחשבנו ולא מצאנו לזה את הזמן.

החלטתי לנצל את ההזדמנות המשפחתית הנדירה הזאת, ולבנות על בסיס הידע, הניסיון, התובנות ושאלוני האישיות המדעיים שאני עובדת איתם כל השנים, סדנת משפחתית מבוססת שיטת החוזקות וקראתי לה: ״משפחה מחוזקת״.

Image by Avel Chuklanov

התחלנו...

זה התחיל בסוג של סקרנות מהולה במבוכה

ו"באמת אמא? נראה לך רלוונטי להעביר לנו סדנה שאת מעבירה למנהלים?!?!״

והמשיך בהקשבה והפתעה מהייחודיות של כל אחת ואחד ומה המשמעות עבורנו כמשפחה.

Group Selfie

מה גילינו..

אצל שי החוזקות אחרות לחלוטין ושיטת הלימוד, החשיבה והפעולה מורכבת מהיכולת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות ולחבר בין נקודות (גם כשלא נראה שאפשר).

שתי החוזקות הראשונות של נועה הן: Learner + achiever, מה שאומר שהיא אוהבת ללמוד והיא הישגית מאוד, ולכן מבחינתה דרך הפעולה של ללמוד מראש, מתוך סקרנות, זה חלק ממי שהיא.

חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית שממשיכה איתנו מאז ומתחזקת

הכרת הDNA האישיותי, המשפחתי ושל כל אחד מאיתנו

תחושת גאווה וחיבור למי שאני באמת, בפחות שיפוטיות ויותר סבלנות

איפה הייחודיות הזאת תורמת לנו כגוף אחד ואיך כל אחד מאיתנו יכול לעזור לשני

מה כל אחד ואחת מביאים איתם למשפחה שלנו בהתאם לחוזקות שלו

קצת עליי

אורית אמיר היא אמא ומנכ״לית חברת EarlySmart, מומחית בינלאומית בפיתוח אישי וארגוני מבוסס חוזקות. 

כבר 20 שנה שאורית מלווה ומייעצת לחברות, ארגונים ומוסדות אקדמאיים מובילים להכיר לעומק את החוזקות והכישורים הטבעיים של העובדים והמנהלים, כדי ליצור חברה מובילה, מעצימה ומשגשגת יותר.

orit.png

משפחות שחוו משתפות

מפגש מעצים לחיים – זה מה שהרגשנו כשסיימנו שעתיים של היכרות משפחתית מסוג אחר. אחרי תקופה ארוכה של ״סיר לחץ מבעבע״ בבית, עם שני מתבגרים, עשית לנו חדר בריחה רגשי מטורף! הרגשתי שנכנסנו משפחה של ארבעה אנשים ויצאנו כשאנחנו גוף אחד, הרבה יותר חזק, רגיש ומגובש.

 

מיכל ודן

אחרי 15 שנים של זוגיות הופתענו מהגילויים בסדנה, התרגשנו יחד איתך, הכרנו רבדים עמוקים יותר בחברות שלנו. נגענו בעבר שלא נפתח מעולם ואבן ענקית ירדה מעל הלב, כזאת שאפילו לא ידענו כמה היא כבדה...

תודה לך  על המתנה הנפלאה הזאת.

זהבית ונתנאל

אנחנו התחזקנו במלוא מובן המילה. זה התחיל מהרעיון של ישיבה משותפת עם הילדים שלנו. מאז שהם נכנסו לתיכון, שכחנו מה זה לשבת איתם ולדבר על דברים משמעותיים. אבל מה שקרה שם, קשה להסביר במילים. בזכות ההתמקדות בחוזקות של כל אחד מאיתנו ולא בחולשות ובביקורת, הבת הצעירה שלנו נפתחה ושיתפה את כולנו בדברים שלא היינו מעלים על הדעת שמעליבים או מציקים לה. זה היה מטלטל ומרגש לגלות שאת עיקר הביקורת שמגיעה אליה, היא מרגישה בעיקר מאתנו, ההורים. תודה על ההזדמנות המיוחדת שעזרה לנו לכוון את המראה עלינו וללמוד מזה איך להיות הורים משודרגים יותר לילדים שלנו.

מאיה ואלון

 • למי מתאימה הסדנה?
  הסדנה מיועדת לזוגות (עם או בלי ילדים) שרוצים להשקיע זמן איכות משותף ועוצמתי מסוג אחר. או למשפחות עם ילדים בגילאי 13-21. כיוון שכל משתתף ומשתתפת צריכים למלא שאלון אישיותי דיגיטלי (שאורכו כחצי שעה), לילדים צעירים מידי זה עלול להיות מורכב. אבל, היו גם כאלה. זה תלוי במידת הסבלנות והבגרות של הילד.ה לתהליך. אם אתם מתלבטים, מוזמנים ליצור איתי קשר ונדבר באופן אישי.
 • כמה זמן הסדנה?
  שעתיים (עם אפשרות גלישה קלה, לפי גלי הים והרגש)
 • איך להיערך לקראת הסדנה?
  חשוב לוודא שהאינטרנט חזק והזום עובד חלק. חשוב שדו״ח החוזקות האישי של כל אחד מחברי המשפחה מודפס לפניכם. אם אתם מעל ל 3 אנשים, מומלץ להתחבר דרך שני מחשבים או מכשירים ניידים, וזאת כדי שכל אחד יוכל לראות את התכנים המוצגים באופן ברור ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהתהליך.
 • קרה וצריך לשנות / לבטל?
  נשמרת לכם הזכות לקבוע תאריך חדש - עד שנה מהיום שקבענו. כל הפרטים בתקנון הסדנה
 • איך זה עובד?
  לאחר הרישום כל משפחה מקבלת אימייל הזמנה עם קודים אישיים למילוי שאלון אישיותי (קוד לכל משתתף). בהתאם למועד שבו סיימתם למלא את השאלונים אנחנו קובעים את מועד הסדנה ונפגשים בסדנת אונליין משפחתית, מותאמת עבורכם ומבוססת החוזקות שלכם.

תודה על פנייתכם

אם גם אתם רוצים להצטרף לחוויה, מוזמנים ליצור קשר

        058-6333995

        contact@earlysmart.com

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

 • Whatsapp
 • Facebook
bottom of page